Audio / Design / Hi-FI / Produkt

VIFA Reykjavik: Nová erupce zvuku

Vifa Reykjavik je nejmenším reproduktorem, který byl v řadě bezdrátových reproduktorů Vifa doposud vyroben. Jeho velikost však v žádném případě neubírá na působivě silném zvuku s 360 stupňovým zážitkem. Přesvědčte se sami na letošním Designbloku! 

Říká se „co je malé, to je hezké.“ V tomto případě musí být nový reproduktor Reykjavik prostě ohromující. Jeho ultrakompaktní, oblázkový design je stejně působivý jako drsná islandská krajina, která byla inspirací pro tento reproduktor.
„Chtěli jsme logicky dokončit naší řadu přenosných reproduktorů, obsahující Helsinki a Oslo,“ říká Michael Sørensen, generální ředitel společnosti Vifa. „Stejně jako u všech našich předchozích reproduktorů jsme chtěli překonat fyzické hranice pro vytvoření skvělého zvuku. Musím přiznat, že náš tým inženýrů opět vyřešil úkol tím nejlepším způsobem. Přes své malé rozměry umí Reykjavik nabídnout působivě silný zvuk díky chytrému a pečlivému inženýrství.“

Vifa je známá svým chytrým využitím materiálů, na kterém spolupracuje se špičkou ve svém oboru – textilní firmou Kvadrat. Jeden model je stále dostupný v klasickém, vysoce kvalitním provedení vlněné tkaniny značky Kvadrat, která pokrývá také ostatní produkty Vifa. Reykjavik je tentokrát také k dispozici v hrubé variantě Lavastone Black z eloxovaného hliníku, připomínající kámen. Tento povrch je pro Vifu naprostou novinkou a zároveň poctou surové islandské přírodě. Nový povrchový materiál je robustní a odolný a dokonale odpovídá předpokladům přenosného produktu. Kožený řemínek navíc umožňuje reproduktor volně přenášet nebo zavěsit v prostoru.

 

 


Rozměry:  65 mm / 139 mm

Váha:  0.6 kg

Povrch: Tkanina Kvadrat/Eloxovaný hliník

Barvy:  Sandstone Grey (Kvadrat) / Lavastone (hliník)

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE 

Bluetooth® Wireless Technology

AUX 3.5mm mini jack

USB

Lithium-iontová baterie

DSP crossover, optimalizovaný pro
nízké zreslení a vysokou přesnost
3-kanálový digitální zesilovač
Propojení dvou reproduktorů

Funkce handsfree
(včetně potlačení šumu/ozvěny)

Vstupy: Bluetooth/AUX 3.5 mm mini jack/USB-C

 

ŘÍDÍCÍ JEDNOTKY

Výškový reproduktor: 2 x 19 mm Vifa textilní kalota řízená neodymovým magnetem

Subwoofer: 70 mm Vifa měnič s hliníkovým kuželem řízený neodymovým magnetem

Frekvenční odezva: 62 Hz – 20 kHz @ +/- 3dB

 

CENA A DISTRIBUCE
Hlavním distributorem reproduktorů Vifa na českém trhu je firma Fullstars s.r.o.

Doporučená maloobchodní cena: 5.100 Kč vč. DPH.

V prodeji od listopadu 2017. Poprvé bude Vifa Reykjavik představen na Designbloku.

Pro více informací navštivte www.vifa.dk.


 

Vifa je mezinárodní výrobce bezdrátových a přenosných vysoce kvalitních reproduktorů s exkluzivním severským designem. Firma byla založena v roce 1933 v Dánsku a brzy se stala preferovaným dodavatelem reproduktorových jednotek známých špičkových audio výrobců. Dnes je Vifa nezávislou audio značkou vyvinutou a navrženou v Dánsku.

Reykjavik je pátým bezdrátovým reproduktorem, který společnost Vifa uvedla na trh v posledních třech letech.  Ve víře, že prémiový zvuk si zaslouží špičkovou prezentaci, se společnost Vifa v roce 2014 rozhodla zahájit výrobu vlastních bezdrátových reproduktorů, založených na zkušenostech a hrdém řemeslném zpracování. Výsledkem je řada špičkových, vysoce intuitivních a esteticky atraktivních reproduktorů, u kterých je vždy na prvním místě autentický a kvalitní zvuk. „Jsme opravdu hrdí na to, že se nám podařilo vytvořit tento nový reproduktor v souladu s naším odkazem na tvorbu vynikajícího zvuku,“ uzavírá Michael Sørensen.

 

Doporučujeme

domácí-kinosál-dolby-atmos-5.1

Facebook

FULLSTARS LOVE

Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS