BUZZISPACE

 

Belgická společnost Buzzispace vznikla v roce 2007 a její produkty se staly téměř okamžitě celosvětovým hitem. Přitom jen reagovala na globální potřeby klidného a tichého stylu kanceláří. Design BuzziSpace lze použít v jakémkoliv prostředí po celém světě. Firma BuzziSpace kombinuje estetiku s redukcí šumu. Díky hluk pohlcující eko-plsti tak učiní váš život lepším ve všech směrech.

BuzziHood

BuzziHood je akustický kokon, který si můžete pověsit na zeď. Můžete jej například využívat k vyřízení hovorů i v hlučném prostředí.

BuzziPlants

Potřebujete soukromí a ticho? Díky nápadnému tvaru a barvě rostliny lze BuzziPlants učinit hlavním elementem domácnosti či kanceláře.

BuzziBack

XXL je k dispozici ve všech velikostech: BuzziBack je velkým bratrem BuzziBoard a samozřejmě jej můžete použít také jako nástěnku.

BuzziBoard

BuzziBoard je magnetická a zvukově izolační nástěnka, která může být instalována na kovové povrchy nebo na obě strany skleněných stěn.

BuzziSkin Cuts

BuzziSkin Cuts se vyrábějí ve tvarech: kruh, čtverec, pentagon, hexagon nebo pruh. Stačí si jen vybrat tu správnou kombinaci. Buďte kreativní!

BuzziSkin

BuzziSkin má vše, co vás může nadchnout. Je vhodná do domácnosti i do pracovního prostoru. Je hravá, sexy a praktická.

BuzziTemp

BuzziTemp funguje jako dočasný pracovní prostor. Přináší do prostoru více dynamiky a vytváří malé ostrůvky, kde se lidé mohou soustředit.

BuzziHub

Teplé a příjemné prostředí, kde se lidé setkávají a sdílejí informace. Ústředním bod společenského života Vaší kanceláře.

BuzziWings

Tyto vynalézavé stropní instalace jsou navrženy tak, aby rozdělily velký prostor akusticky i opticky. Něco takového jste ještě neviděli.

BuzziCactus

Potřebujete soukromí, klid a ochranu? BuzziCactus je nejzábavnější rozdělovač místnosti, který si zaslouží být viděn.

BuzziDonut

Kruhový akustický panel s otvorem ve středu pro osvětlení, které je pokryto jedním ze speciálně navržených 3D tisků.

BuzziMe

Jsou chvíle, kdy chcete strávit nějaký čas sami, v klidu a pohodě. Zbrusu nový BuzziMe je ideální „kokon“, který vás dostane od všeho pryč.

BuzziShade

Lampa BuzziShade poskytuje prostor pro konverzaci. Akustická izolace lampy zabraňuje kolemjdoucím slyšet jakékoliv vaše soukromé rozhovory.

BuzziVille

BuzziVille poskytuje všechny potřebné komponenty k vytvoření ideálního pracovního prostředí. Sestavte si svou vesnici uprostřed města.

BuzziTile 3D

BuzziTile 3D promění každou stěnu na umělecké dílo. Kombinace tvarů a barev má neuvěřitelný efekt. Vytvořte si své dílo i Vy!

BuzziFalls

Je hravé řešení regulace zvuku, chcete-li rozdělit prostor a vytvořit tak soukromí.

BuzziHub Open

Buzzihub Open je tvořen třemi „zdmi“ pro individuální nebo skupinové soukromí v openspace prostorách. Buzzihub Open lze také párovat.

BuzziPuzzle

KidzPuzzle učiní posezení potěšením nejen pro vaše oči. Díky revoluční formě a způsobu výroby se BuzziCube 3D stává unikátním ve své třídě.

BuzziResoFuser

BuzziResoFuser je akustický modul, který pohlcuje zvuk a byl navržený zejména pro zlepšení srozumitelnosti mluveného slova v interiéru.

BuzziBooth

Okamžik jen pro sebe v tom nehlučnějším prostředí navrhl návrhář Alain Gilles. Vymyslel řešení pro hlučné open spacy i domovy.

BuzziHive

Akustický kokon, inspirován částmi vlaku, zajistí jednací místnost hned pro tři lidi, aniž by ztratili kontakt s okolím. Kombinujte s dalšími BuzziHives.

BuzziCube 3D

BuzziCube 3D je potěšením nejen pro vaše oči. Díky revoluční formě a high-tech způsobu výroby se BuzziCube 3D stává unikátním ve své třídě.

BuzziLand

Velké kancelářské prostory nebo obytné lofty mají často ozvěnu. Je to nepříjemný problém a interiér se tak těžko dělá útulným.

BuzziFrontDesk

BuzziFrontDesk chrání vaše soukromí doma i v práci. Skryje kabely i obrazovku počítače. Snadno se instaluje na kteroukoliv plochu.

BuzziLight

BuzziLight lze umístit ke stropu či na zem. Fuchsiová, kamenně šedá … BuzziLight bude vypadat skvěle v jakémkoli prostoru.

BuzziBlox

BuzziBlox je skupina akustických panelů s různými hloubkami, vyvinutých pro pohlcení především nízkých a středních frekvencí.

BuzziDesk

Nejenže BuzziDesk chrání vaše soukromí při práci, eliminuje také rušivé telefonáty kolegů. Je snadný k instalaci v každé kanceláři.

BuzziLoose

Velké kancelářské prostory a obytné plochy mají často ozvěnu. To je nepříjemný problém, se kterým jen těžko vytvoříte útulný prostor.

BuzziBrickBack

XXL a k dispozici ve všech velikostech: BuzziBrickBack je velkým bratrem Brick. Vyroben z plátků BuzziFelt ve všech velikostech.

BuzziScreen

Skládací panely jsou zase v módě! BuzziScreen je flexibilní akustický rozdělovač pokojů se všemi druhy výhod.

BuzziSpot

BuzziSpot rozzáří jakékoliv místo svými ženskými tvary. Měkký textilní povrch je příjemný na dotek i posezení. Rozsviťte i Váš prostor!

BuzziGrid

Rozjasní každou zasedací místnost nebo recepci. Jednotlivé panely mohou být snadno spojeny a vytvoří tak jedinečnou kompozici.

BuzziPod

Velké kancelářské prostory a obytné plochy mají často ozvěnu. Je to nepříjemný problém, se kterým jen těžko vytvoříte útulný prostor.

BuzziBlinds

Tyto otáčivé akustické žaluzie jsou inspirovány modernistickou architekturou, zejména pak brazilskými budovami od architekta Niemeyera.

BuzziBassTrap

BuzziBassTrap je stohovatelný akustický element s úložným prostorem pro lehké osobní věci. Komora pohlcuje nízkofrekvenční zvuk.

BuzziZone

BuzziZone je středně vysoká a zvukově izolační dělící stěna, která poskytne soukromí a klid ve vašem obývacím pokoji nebo kanceláři.

BuzziSeat

Co kdyby vaše potřeby definovaly funkci nábytku? Chcete se posadit a relaxovat, nebo potřebujete prostor pro práci?

BuzziTwist

Co kdyby vaše potřeby definovaly funkci nábytku? Chcete se posadit a relaxovat, nebo potřebujete prostor pro práci?

BuzziCockpit

BuzziCockpit je malý, kompaktní a ergonomicky navržený akustický kokon. Je snadno nastavitelný a přilne ke každému pracovnímu prostoru.

BuzziFree

Díky integrovanému stojanu může BuzziFree stát zcela samostatně a rozdělit tak místnost na dvě části – opticky i akusticky.

BuzziDesk FlipFlop

Tyto pohyblivé a sklopné akustické panely byly navrženy tak, aby okamžitě zajistily tichý a osobní prostor na každém stole.

Reference

SmetanaQ: Centrum českého designu

Ve druhé polovině loňského roku jsme realizovali audiovizuální řešení objektu na Smetanově nábřeží v Praze. Budova, poškozená výbuchem plynu v roce 2013, prošla rozsáhlou rekonstrukcí...

Nahrávací studio: Talents Room v režii Fullstars

Hledá se talent! Pokud máte jakékoliv audio nadání, víme, kde se můžete realizovat. Nově otevřený Talents Room v pražském Karlíně vás vytáhne na výsluní...

Coworkingové centrum: Impact Hub Brno

„Hub je inspirativní prostor pro setkávání, inovace a rozvoj podnikání,“ tak zní hlavní motto coworkingových center Hub. Pobočky naleznete od roku 2010 v Praze, dále v Ostravě a nyní i v Brně.

Restaurace s Fullstars zvukem

La Bottega Bistroteka je další pražskou restaurací, kde jsme realizovali ozvučení prostoru na míru.

Fullstars ozvučil bistro Home Kitchen

Kombinace delikátního jídla, dobrého pití a skvělé atmosféry patří mezi tři hlavní faktory, které vás nalákají zpět do oblíbeného podniku.

Dolby Atmos domácí kinosál od Fullstars

Fullstars team realizoval domácí kinosál s nejnovější technologií zvuku a obrazu, jako je Dolby Atmos a 4K projekce...

Nahrávací studio ve stylu Davone Ray

Cílem projektu bylo vytvořit nahrávací studio s lounge zónou, sloužící jako referenční kino či poslechový prostor...

Konferenční místnost pro HUB Praha

Dlouhodobě zajištujeme technickou podporu coworkingového prostoru HUB na pražském Smíchově...

Dům s banánem: kompletní AV řešení interiéru

V úzké spolupráci s architekty interiéru jsme řešili zejména zvukové parametry prostorů a nábytku...

Hanspaulka: Domácí kino 7.1 v obývacím pokoji

Dominantou bytu na Hanspaulce se stalo domácí kino 7.1. Kromě něj jsme instalovali také malé hudební studio...

Cornlofts v Karlíně: Fullstars řešení v moderním loftu

Nová Fullstars realizace v pražském Karlíně vytvořena ve spolupráci s architektonickým týmem OOOOX...

Život na zámku podle Fullstars

Když už někdo bydlí na zámku, chce mít rozhodně špičkově řešený interiér. Výzva přesně pro tým Fullstars...

5.1 B&W XT promítací sál v obývacím pokoji

Projekt obývacího pokoje v Černošicích slouží jako domácí kino 5.1. s elegantně ukrytým plátnem...

Multiroom systém Podvinný Mlýn

Elegantně ukryté domácí kino v nábytkové stěně, která slouží také jako schodiště do prvního patra...

7.1 kino Zbraslav

Dalším Fullstars projektem bylo vytvoření 7.1 domácího kina v krásné historické vile ve Zbraslavi...

Kozácká – Praha

Projekt byl koncipován do několika zón. Hlavní dvě jsou klidová a jedna aktivní, sloužící jako domácí kino 5.1...

Elišky Krásnohorské – Praha

Návrh 5.1 domácího kina vycházel z potřeby poslechu jak filmů, tak koncertů klasické hudby z Blu Ray přehrávače...

Na Hřebenkách – Praha

Cílem projektu bylo čisté designové provedení, které však naplní vysoké nároky na požitek z filmů a hudby...
Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS