BUZZISPACE

К сожалению, данная информация доступна только на Чешский и Американский Английский языках.

(CZ) BuzziHood

(CZ) BuzziHood je akustický kokon, který si můžete pověsit na zeď. Můžete jej například využívat k vyřízení hovorů i v hlučném prostředí.

(CZ) BuzziPlants

(CZ) Potřebujete soukromí a ticho? Díky nápadnému tvaru a barvě rostliny lze BuzziPlants učinit hlavním elementem domácnosti či kanceláře.

(CZ) BuzziBack

(CZ) XXL je k dispozici ve všech velikostech: BuzziBack je velkým bratrem BuzziBoard a samozřejmě jej můžete použít také jako nástěnku.

(CZ) BuzziBoard

(CZ) BuzziBoard je magnetická a zvukově izolační nástěnka, která může být instalována na kovové povrchy nebo na obě strany skleněných stěn.

(CZ) BuzziSkin Cuts

(CZ) BuzziSkin Cuts se vyrábějí ve tvarech: kruh, čtverec, pentagon, hexagon nebo pruh. Stačí si jen vybrat tu správnou kombinaci. Buďte kreativní!

(CZ) BuzziSkin

(CZ) BuzziSkin má vše, co vás může nadchnout. Je vhodná do domácnosti i do pracovního prostoru. Je hravá, sexy a praktická.

(CZ) BuzziTemp

(CZ) BuzziTemp funguje jako dočasný pracovní prostor. Přináší do prostoru více dynamiky a vytváří malé ostrůvky, kde se lidé mohou soustředit.

(CZ) BuzziHub

(CZ) Teplé a příjemné prostředí, kde se lidé setkávají a sdílejí informace. Ústředním bod společenského života Vaší kanceláře.

(CZ) BuzziWings

(CZ) Tyto vynalézavé stropní instalace jsou navrženy tak, aby rozdělily velký prostor akusticky i opticky. Něco takového jste ještě neviděli.

(CZ) BuzziCactus

(CZ) Potřebujete soukromí, klid a ochranu? BuzziCactus je nejzábavnější rozdělovač místnosti, který si zaslouží být viděn.

(CZ) BuzziDonut

(CZ) Kruhový akustický panel s otvorem ve středu pro osvětlení, které je pokryto jedním ze speciálně navržených 3D tisků.

(CZ) BuzziMe

(CZ) Jsou chvíle, kdy chcete strávit nějaký čas sami, v klidu a pohodě. Zbrusu nový BuzziMe je ideální „kokon“, který vás dostane od všeho pryč.

(CZ) BuzziShade

(CZ) Lampa BuzziShade poskytuje prostor pro konverzaci. Akustická izolace lampy zabraňuje kolemjdoucím slyšet jakékoliv vaše soukromé rozhovory.

(CZ) BuzziVille

(CZ) BuzziVille poskytuje všechny potřebné komponenty k vytvoření ideálního pracovního prostředí. Sestavte si svou vesnici uprostřed města.

(CZ) BuzziTile 3D

(CZ) BuzziTile 3D promění každou stěnu na umělecké dílo. Kombinace tvarů a barev má neuvěřitelný efekt. Vytvořte si své dílo i Vy!

(CZ) BuzziFalls

(CZ) Je hravé řešení regulace zvuku, chcete-li rozdělit prostor a vytvořit tak soukromí.

(CZ) BuzziHub Open

(CZ) Buzzihub Open je tvořen třemi „zdmi“ pro individuální nebo skupinové soukromí v openspace prostorách. Buzzihub Open lze také párovat.

(CZ) BuzziPuzzle

(CZ) KidzPuzzle učiní posezení potěšením nejen pro vaše oči. Díky revoluční formě a způsobu výroby se BuzziCube 3D stává unikátním ve své třídě.

(CZ) BuzziResoFuser

(CZ) BuzziResoFuser je akustický modul, který pohlcuje zvuk a byl navržený zejména pro zlepšení srozumitelnosti mluveného slova v interiéru.

(CZ) BuzziBooth

(CZ) Okamžik jen pro sebe v tom nehlučnějším prostředí navrhl návrhář Alain Gilles. Vymyslel řešení pro hlučné open spacy i domovy.

(CZ) BuzziHive

(CZ) Akustický kokon, inspirován částmi vlaku, zajistí jednací místnost hned pro tři lidi, aniž by ztratili kontakt s okolím. Kombinujte s dalšími BuzziHives.

(CZ) BuzziCube 3D

(CZ) BuzziCube 3D je potěšením nejen pro vaše oči. Díky revoluční formě a high-tech způsobu výroby se BuzziCube 3D stává unikátním ve své třídě.

(CZ) BuzziLand

(CZ) Velké kancelářské prostory nebo obytné lofty mají často ozvěnu. Je to nepříjemný problém a interiér se tak těžko dělá útulným.

(CZ) BuzziFrontDesk

(CZ) BuzziFrontDesk chrání vaše soukromí doma i v práci. Skryje kabely i obrazovku počítače. Snadno se instaluje na kteroukoliv plochu.

(CZ) BuzziLight

(CZ) BuzziLight lze umístit ke stropu či na zem. Fuchsiová, kamenně šedá … BuzziLight bude vypadat skvěle v jakémkoli prostoru.

(CZ) BuzziBlox

(CZ) BuzziBlox je skupina akustických panelů s různými hloubkami, vyvinutých pro pohlcení především nízkých a středních frekvencí.

(CZ) BuzziDesk

(CZ) Nejenže BuzziDesk chrání vaše soukromí při práci, eliminuje také rušivé telefonáty kolegů. Je snadný k instalaci v každé kanceláři.

(CZ) BuzziLoose

(CZ) Velké kancelářské prostory a obytné plochy mají často ozvěnu. To je nepříjemný problém, se kterým jen těžko vytvoříte útulný prostor.

(CZ) BuzziBrickBack

(CZ) XXL a k dispozici ve všech velikostech: BuzziBrickBack je velkým bratrem Brick. Vyroben z plátků BuzziFelt ve všech velikostech.

(CZ) BuzziScreen

(CZ) Skládací panely jsou zase v módě! BuzziScreen je flexibilní akustický rozdělovač pokojů se všemi druhy výhod.

(CZ) BuzziSpot

(CZ) BuzziSpot rozzáří jakékoliv místo svými ženskými tvary. Měkký textilní povrch je příjemný na dotek i posezení. Rozsviťte i Váš prostor!

(CZ) BuzziGrid

(CZ) Rozjasní každou zasedací místnost nebo recepci. Jednotlivé panely mohou být snadno spojeny a vytvoří tak jedinečnou kompozici.

(CZ) BuzziPod

(CZ) Velké kancelářské prostory a obytné plochy mají často ozvěnu. Je to nepříjemný problém, se kterým jen těžko vytvoříte útulný prostor.

(CZ) BuzziBlinds

(CZ) Tyto otáčivé akustické žaluzie jsou inspirovány modernistickou architekturou, zejména pak brazilskými budovami od architekta Niemeyera.

(CZ) BuzziBassTrap

(CZ) BuzziBassTrap je stohovatelný akustický element s úložným prostorem pro lehké osobní věci. Komora pohlcuje nízkofrekvenční zvuk.

(CZ) BuzziZone

(CZ) BuzziZone je středně vysoká a zvukově izolační dělící stěna, která poskytne soukromí a klid ve vašem obývacím pokoji nebo kanceláři.

(CZ) BuzziSeat

(CZ) Co kdyby vaše potřeby definovaly funkci nábytku? Chcete se posadit a relaxovat, nebo potřebujete prostor pro práci?

(CZ) BuzziTwist

(CZ) Co kdyby vaše potřeby definovaly funkci nábytku? Chcete se posadit a relaxovat, nebo potřebujete prostor pro práci?

(CZ) BuzziCockpit

(CZ) BuzziCockpit je malý, kompaktní a ergonomicky navržený akustický kokon. Je snadno nastavitelný a přilne ke každému pracovnímu prostoru.

(CZ) BuzziFree

(CZ) Díky integrovanému stojanu může BuzziFree stát zcela samostatně a rozdělit tak místnost na dvě části – opticky i akusticky.

(CZ) BuzziDesk FlipFlop

(CZ) Tyto pohyblivé a sklopné akustické panely byly navrženy tak, aby okamžitě zajistily tichý a osobní prostor na každém stole.

Reference

SmetanaQ: центр чешского дизайна

Во второй половине прошлого года мы реализовали аудиовизуальное решение в здании на Сметановой набережной в Праге. В сотрудничестве с карлинской архитектурной студией Qarta в этом доме, поврежденном взрывом газа в 2013 году...

Новая студия звукозаписи: Talents Room в исполнении Fullstars

Внимание, поиск талантов! Если у Вас есть какой-либо музыкальный талант, мы знаем, где Вы можете его реализовать. Недавно открытая студия Talents Room в пражском районе Карлин Вам поможет стать знаменитыми.

Новый коворкинг-центр: Impact Hub Brno

„Hub – это вдохновляющее место для встреч, инноваций и развития бизнеса " – именно так звучит главный девиз коворкинг-центров Hub. С 2010 года его филиалы открыты в Праге, Остраве, а теперь и в Брно.

Новый ресторан со звуком Fullstars

«La Bottega Bistroteka» - это еще один пражский ресторан, в котором мы реализовали озвучивание помещения на заказ. Этот ресторан был недавно открыт по адресу ул. Длоуга 39 и представляет собойбуквально рай для любителей итальянских деликатесов.

Fullstars озвучил новое бистро «Home Kitchen»

Сочетание вкусной еды, хороших напитков и отличной атмосферы– это то,что заставляет вас вновь и вновь возвращаться в любимое заведение. Конечно же, вы согласитесь с нами, что важную роль в создании незабываемой атмосферы играет и качественный звук.

Домашний кинозал Dolby Atmos в исполнении Fullstars

Команда Fullstars создала домашний кинозал в соответствии с наивысшими стандартами современности.

Студия звукозаписи в стиле Davone Ray

Целью проекта было создание студии звукозаписи с lounge-зоной — домашним кинотеатром…

Конференц-зал HUB Прага

Мы долгосрочно обеспечиваем техподдержку коворкинг-центра HUB в пражском районе Смихов…

Комплексное решение интерьера

В сотрудничестве с дизайнерами мы отвечали за акустические параметры помещений и мебели…

На Ганспаулце: домашний кинотеатр 7.1

В квартире в районе Ганспаулка мы оборудовали домашний кинотеатр 7.1 и небольшую музыкальную студию…

Решение Fullstars для современного лофта

Новый проект Fullstars в сотрудничестве с командой архитекторов OOOOX...

Fullstars — жизнь в замке

Хозяевам замка нужно прекрасно оформлить его интерьер. Эта задача по плечу команде Fullstars…

Проекционный зал B&W XT 5.1 в гостиной

Проект гостиной включает в себя домашний кинотеатр 5.1. со скрытым проекционным экраном…

Мультирум система Подвинны Млын

Домашний кинотеатр был элегантно скрыт в мебельной стенке-лестнице на первый этаж…

7.1 кинотеатр Збравслав

7.1 домашний кинотеатр в живописной исторической вилле в Збраславе…

Козацка — Прага

Проект включал в себя озвучивание пассивной и активной зон с дом. кинотеатром 5.1…

Элишки Красногорске – Прага

Проект домашнего кинотеатра 5.1 для просмотра фильмов и прослушивания музыки на Blu-Ray проигрывателе…

На Гржебенках – Прага

Проект, ориентированный на чистый дизайн и высокие стандарты воспроизведения…
Fullstars.cz Copyright Fullstars s.r.o. Všechna práva vyhrazena | website by LBWorks | web crafted by 2046 | RSS